Posljednji radni dan u sedmici osvanuo je u snijegu koji je počeo padati u noći sa četvrtak na petak.
Temperatura izmjerena jutros u 7 sati iznosila je -1 °C, a prema najavama meteorologa ovakvo vrijeme će se zadržati i tokom vikenda.
Prvog dana vikenda očekuje se oblačno vrijeme sa snijegom u većem dijelu Bosne i kišom u Hercegovini. Jutarnja temperatura od minus šest do nula, na jugu od četiri do devet, a najviša dnevna od minus pet do jedan, na jugu od pet do deset stepeni.
Jutro pretežno oblačno, na istoku i jugoistoku Bosne sa snijegom, a u Hercegovini sa kišom očekuje se i u nedjelju.
U ostatku dana bez padavina i postupno razvedravanje. Jutarnja temperatura od minus sedam do minus jedan, na jugu od tri do sedam, a najviša dnevna od minus tri do jedan, na jugu od šest do 11 stepeni.
[ngg src=”galleries” ids=”10″ display=”basic_thumbnail” display_view=”default”]
Pratite nas i na Twitteru, Facebooku i Instagramu.