18.8 C

PSG poražen od Barcelone, Atletico Madrid pobijedio Borussiju

Fudbaleri Paris Saint Germaina (PSG) poraženi su na “Parku prinčeva” u Parizu u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka od Barcelone koja je slavila rezultatom 3:2.

Golove za Barcelonu su postigli Raphinha u 37. i 62., te Andreas Christensen u 77. minuti, a strijelci za PSG su bili Ousmane Dembele u 48. i Vitinha u 51. minuti.

Atletico Madrid je na svom “Metropolitanu” pobijedio Borussiju Dortmund rezultatom 2:1. Strijelci za Atletico bili su Rodrigo de Paul u četvrtoj minuti i Samuel Lino u 32., a gol za goste je postigao Sebastien Haller u 81. minuti.

Uzvratni mečevi su u utorak, 16. aprila.