12.4 C

Ejna Bešo, Adila Adilović i Jusuf Jusić osvojili po dva zlata na 24. Karate kupu “Lukavac 2024” (FOTO)

KK Perfekt Zenica

U nedjelju, 22.09.2024. godine, Karate klub “Perfekt” Zenica nastupio je na 24. Karate kupu “Lukavac 2024” u Lukavcu.

- Izbori 2024 -

Na turniru je učestvovalo 46 klubova sa 600 prijava. Zenički klub je učestvovao sa 7 takmičara u 15 kategorija i uspješno su osvojili 14 medalja i to 6 zlatnih, 3 srebrene i 5 bronzanih medalja.

• Pinjić Dalia KATE – Djevojčice 11 god

“Izuzetno smo zadovoljni nastupom i uspjehom naše djece. Posebno moramo pohvaliti Jusić Jusufa i Adilović Adilu koji su osvojili po dva prva mjesta i dvije zlatne medalje te zauzeli prva mjesta kao najuspješniji takmičari turnira u neslužbenim kategorijama.
    Naša Bešo Ejna je u službenim kategorijama pobijedila sve protivnice u katama 9 i 10 godina, te uspješno osvojila dva prva mjesta i dvije zlatne medalje. Zahvaljujemo se našim poštovanim mamama Ajli Adilović i Irmi Bešo koje su cijeli dan i cijelo vrijeme bili uz djecu, ekipu i klub”, ističe Nermin Bošnjak, trener kluba.

Ekipu kluba su predvodili licencirani treneri kluba Hatidža Smriko i Nermin Bošnjak.

“Naš klub nastavlja sa svakodnevnim treninzima i pripremama za sljedeće turnire idući vikend putujemo kod naših prijatelja KK Zrinski u Mostar, dok vikend poslije idemo na tri turnira u Vogošću, Herceg Novi/Crna Gora/ i Kotor/Crna Gora/”, poručuje na kraju Bošnjak.

Upis novih članova je otvoren i pozivaju sve zainteresovane da postanu dio PERFEKT PORODICE svaki radni dan sa početkom u 19:00 sati u prostorijama Osnovne škole “Edhem Mulabdić” Zenica.