10.1 C

Čelik pobijedio drugu utakmicu zaredom, palo i Bratstvo (VIDEO)

NK Čelik NK Bratstvo Gračanica

Nogometaši Čelika, u susretu 10. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, na Bilinom polju odigrali su susret sa Bratstvom iz Gračanice.

Jedini pogodak je postignut na samom početku drugog poluvremena u 48. minuti, kada Talha Tabaković pogađa sami sastav stative i prečke desnog gola Bratstvovog gola i dovodi Čelik u vodstvo od 1:0.

Glavni sudija je bio Padro Ante iz Livna.

Podsjećamo, Čelik je prije 6 mjeseci poražen od ove ekipe u Zenici s 0:1, dok su danas upisali pobjedu minimalnim rezultatom.

Čelik je nastavio pobjednički niz nakon što je slavio prije četiri dana protiv Tomislava rezultatom 2:0.

NK Čelik je nakon ove pobjede 4. na tabeli Prve lige FBiH sa 17 bodova koliko trenutno imaju i Stupčanica i Gradina koji se nalaze na drugom i trećem mjestu.

U narednom kolu Čelik gostuje upravo kod Stupčanice u Olovu.